Outsourcing a správa počítačů, serverů a sítí

Outsourcing - celosvětový trend ve správě ICT

Outsourcing je kompletní péče o IS/ICT Vašeho podniku - od návrhu řešení, přes správu, až po jeho aktualizování a modernizaci. Specializovaný dodavatel, na základě kvalifikovaných analýz, konzultací a dohodnutých podmínek, řeší veškeré potřeby Vaší firmy z oblasti IS/ICT. Jejich obsah je (nebo by měl být) přesně specifikován v SLA (Service Level Agreement), kde je zaručen předmět, kvalita, periodicita, obsah a termíny dodávaných služeb.

Výhody outsourcingu:

  • levnější řešení IS/ICT (odpočet DPH, nižší nebo žádné náklady na zaměstnance, nižší cena)
  • zvýšení kvality ICT služeb (předání ICT do rukou specialistů)
  • odpadá starost o zaměstnance (SP, ZP, dovolené, nemoc, přesčasy)
  • věnujete se Vašemu oboru - máte čas na svoji specializaci
  • jasné vymezení potřeb, dodávek a odpovědnosti v SLA - snadná možnost kontroly
  • dodavatel přináší a sleduje novinky v ICT vhodné pro Váš business
  • svázání služeb s dodávkami HW nebo jeho pronájmem
  • servisní podpora
  • bezproblémová reakce ICT na velikost Vašeho businessu

Co Vám můžeme nabídnout

Spravujeme počítače a servery s operačními systémy: Windows, Linux, Unix, MacOS X, BSD.
Vaše počítače komplexně zabezpečíme proti infekci i proti útočníkům z internetu. Máme mnoho odzkoušených a skutečně funkčních řešení zálohování a obnovy dat. Dodání, nainstalování a nastavení veškerého potřebného hardwaru, softwaru a souvisejících licencí, je pro nás samozřejmostí.
Zabýváme se také výstavbou nových a zabezpečováním a propojováním stávajících počítačových sítí, včetně jejich následné správy, nastavení routerů, bran, WiFi, VPN, propojení s cloudovými službami apod. Vyhledáme pro Vás optimální variantu připojení k internetu a zajistíme připojení.

Podniková řešení

Máme bohaté zkušenosti se správou jak malých, středních, tak i skutečně velkých počítačových sítí. Zabýváme se správou hardwaru, softwaru a sítí jako takových.
V případě správy počítačových sítí a domén, považujeme za svou přednost především zkušenosti s plánováním, nasazováním a provozováním Active Directory a souvisejících technologií, plánováním a zaváděním systémových politik a také provozováním vysoce zabezpečených mailových serverů (ať už provázaných s Active Directory, Sambou nebo prostě jen "stand-alone"), kde mimo bezpečnosti a stability klademe také velmi vysoký důraz na filtraci nebezpečného obsahu (viry, spam, phising).

Vzhledem k tomu že každá počítačová síť má svá téměř unikátní specifika, nejsme zde schopni uvést příkladové ceny, rádi Vám však vytvoříme individuální nabídku dle konkrétních požadavků Vaší společnosti. Neváhejte nám napsat, nebo zavolat a my Vám rádi dokážeme, že jsou naše služby pro Vás dostupné.

Řešení pro domácnosti

Nabízíme také program pro domácnosti a to jak formou jednorázové návštěvy, tak i dlouhodobé správy, zahrnující jednu (dle přání i víc) návštěvu měsíčně. O fotky dětí nebo z dovolené nemusíte přijít a zavirovaný počítač v drtivé většině případů nemusíte reinstalovat - raději nám napište, nebo zavolejte.

Zkrátka...

... ať už máte doma nebo ve firmě, jeden nebo třeba tisíc počítačů, uděláme vše proto aby jejich běh byl maximálně bezproblémový a Vaše náklady optimální.